4 Ocak 2012 Çarşamba

SU DALGASI SAÇ MODELLERİ


İster kısa saçlı olun, ister uzun saçlı olun su dalgası saç modeli her tür saç boyuna ve saç tipine uyum sağlamaktadır. Saçlarınızın doğal bir görünüme kavuşmasını sağlayan su dalgası modeli, saçınızın kendi formundan da kaynaklanıyor olabilir. Ancak kendiliğinden su dalgası olan saçlarda genelde saç uçları dik ve sert olduğu için pek güzel bir görüntüsü olmaz. Bu görüntüyü yok etmek için saçlarınızın ucuna özel saç maşaları ile kıvırma işlemi uygulayabilir ve jöle saç köpüğü gibi saç şekillendirici ürünlerle saç uçlarınızı da içine dalgalı hale getirebilirsiniz. Bütün bunlarla uğraşamam diyorsanız, formda görünen su dalgası saçlara sahip olmak için size kesinlikle vigo almanızı öneririm.

Saçlarınız ister kendiliğinden su dalgası olsun, ister düz saçlı olun, vigo ile yapacağınız su dalgaları hep saçınızı daha hacimli gösteriyor hem de saç uçlarınızda içine doğru kıvrık görüntüye kavuşuyor.
Vigo almak isterseniz ortalama 10 dolar civarı bir fiyat ödeyerek satın alabilirsiniz. Aldığınız vigoyu kullanmak ve harika su dalgası saç modeli elde etmek isterseniz, dikkat etmeniz gereken birkaç şey var.

0 yorum:

Yorum Gönder